Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Help

  Help

  Podrobnejšie vysvetlenie funkcii a featurov nového dnb.sk:

  Registrácia

  Je samozrejme zadarmo a užívateľovi, ak nasleduje jednoduché inštrukcie, zaberie najviac 1 minútu. Pre registrovanie užívateľov sme sa rozhodli najmä kvôli neustálym útokom SPAM botov a virusov, ktorý úplne zničili starú stránku. To však samozrejme nie je jediný dôvod, prečo by ste sa mali registrovať. Registrovanému užívateľovi poskytne nové dnb.sk množstvo, pre hudobný web, originálnych funkcii. Okrem možnosti vytvorenia si vlastného profilu s fotkou, bude môcť každý registrovaný užívateľ prispievať do všetkých message boardov pod článkami, fotkami, v partylsite, hodnitiť ich kvalitu novým hodnotiacim systémom, vymienať, predávať či nakupovať v bazáre, zapájať sa do súťaží, hlasovať v anketách, počúbať hudbu a sledovať videá v Media roome. Asi najzaujímavejšou funkciou je však možnosť komunikácie registrovaných užívateľov prostredníctvom vnútornej pošty.

  Navyše, ak si dj, producent, či promotér, v sekcii Artist zone si po registrácii môžeš prostredníctvom funkcie "Get account" vytvoriť a spravovať vlastný Artist profil, ktorého súčasťou môže byť info o tebe, fotky, odkaz na tvoj web, linky na vlastnú produkciu, alebo mixované sety.

  News

  V sekcii NEWS, informujeme o novinkách na slovenskej, ale i svetovej dnb scéne, akciách, djoch, releasoch a pod.. Ku každému článku môžete vyjadriť svoj názor v msg boarde, alebo počtom hviezdičiek ohodnotiť jeho kvalitu. Ak sa na stránke posunieš nižšie, po prvých 7 news nasleduje zoznam najhorúcejších diskusii, najnovších fotoreportov a najčítanejších správ. Po tomto oddelení nasledujú ďalšie news.

  Flash news

  Novinkou na dnb.sk je sekcia Flash news (na pravej strane webu pod registráciou a vyhľadávaním). Tu nájdete krátke správy o všeličom z dnb scény... a niekedy možno aj trochu bulvár ;).

  Partylist

  Ako už názov napovedá, poskytuje prehľad drum and bassových akcii na najbližšie týždne a mesiace. K sprehľadneniu by mal dopomôcť aj kalendárik na pravej strane.

  partylist.jpg
  Media room

  Je asi jednou z najzaujímavejších noviniek. Ide o náš vlastný stream-player, audio vizuálnu miestnosť, v ktorej Vám budeme pravidelne servírovať to najlepšie zo slovenskej produkcie, alebo setov namiešaných slovenskými a českými djmi, videá z akcii a množstvo ďalších vychytávok. Stači kliknúť na Media Room v hlavnom menu a mať nainštalovaný flash player. Do Media Roomu majú prístup len registrovaný užívateľia, ktorý môžu okrem počúvania a pozerania aj napísať svoj komentár ku každému playlistu, alebo jeho kvalitu ohodnotiť hviezdičkou. ;)

  Ak si producent a chceš, aby ťa bolo počuť na mieste kam chodí každý, kto má rád drum and bass nielen na Slovensku, stačí nás kontaktovať na maile info@dnb.sk, alebo napíš Otcovi. ;-)

  mediaroomscreen.jpg
  Photo Galleries

  Galéria prináša zjednodušené prehliadanie fotiek, ale napríklad aj možnosť si fotku ľubovolne priblížiť (po kliknutí na náhľad v galérii sa zobrazí zväčšená fotka, ak na túto ešte raz klikneš a v ľavom hornom rohu zobrazenej fotky vyberieš ikonu zväčšenia. Zväčšenie a zmenšenie fotky ovládaš kolieskom na svojej myške).

  photogalleries.jpg
  Artist zone

  O Artist zone sme hovorili už vyššie. Tu nájdš profili slovenských, ale aj zahraničných djov. Dji zaregistrovaní na dnb.sk si budú môcť svoje profili sami upravovať a tak ostanú stále aktuálne. Zahraničných djov dopĺňa redakcia. V jednoduchom filtri si môžeš nechať zoradiť djov podľa národnosti, času pridania na web, hodnotenia, počtu zobrazení jeho profilu, alebo množstva komentárov k jeho profilu. Ku každému djovi sa môžeš vyjadriť v message boarde pod jeho profilom, alebo mu svoje sympatie vyjadriť počtom hviezdičiek :-). Svoj profil v Artist zone si môžeš vytvoriť kliknutím na tlačítko "Get account". Po vyplnený formulára musí vytvorenie profilu schváliť niektorý z adminov alebo redaktorov, aby tento priestor ostal výhradne pre djov, producentov alebo promotérov.

  artistzone.jpg
  Artist zone mp3 player

  Je prehrávač, ktorý sa aktivuje každému djovi a producentovi v jeho artist profile, ak si v nastavení, v časti "Production" vloží linky na mp3 a tak si do svojho profilu môže nahádzať svoju produkciu, alebo sety. Okrem toho sa budeme snažiť, aby ste si v profiloch zahraničných umelcov mohli vypočuť ich najnovšie songy a mixované sety.

  artistzonemop3.jpg
  Users

  V sekcii Users nájdeš všetkých užívateľov registrovaných na dnb.sk. Môžeš si prehliadať ich profili, pridávať medzi priateľov alebo posielať správy. Ak si užívateľa pridáš medzi priateľov, budeš mu môcť poslať správu jednoduchšie a uvidíš, kedy je prihlásený na dnb.sk. Pre jednoduchšiu orientáciu je tu rovnako, ako v Artist zone, vyhľadávací filter.

  users.jpg
  Pošta

  S ostatnými užívateľmi zaregistrovanými na dnb.sk môzeš komunikovať prostredníctvom pošty. Po kliknutí na messages v pravom hornom rohu sa ti zobrazí list prijatých, odoslaných správ a zoznam priateľov. Na správy môžeš jednoducho odpovedať, preposielať ich, alebo už prečítané zmazať.

  posta.jpg
  Message board

  Tu môžeš nechať odkaz pre všetkých :-). Pre formátovanie svojích príspevkov možes použiť bbcode. Je to funkcia, prostredníctvom ktorej môžete v msg. boardoch vytvárať tučný text, kurzívu, podčiarknuť text, a vkladať linky a mailové adresy prostredníctvom jednoduchých formátovacích značiek. Ako používať túto featurku poradí po klimnutí ikonka otáznika pri každom msg boarde.

  bbcode.jpg
  Bazar

  Tu si budeme vymienať, predávať či nakupovať čokoľvek súvisiace so zameraním webu od platní, gramcov, mixpultov a inej djskej techniky až po oblečenie a pod. Na ponuku prípadný záujemca reaguje prostredníctvom pošty, kde si s predávajúcim dohodne všetky ďalšie podrobnosti.

  Inquiries

  Fešne graficky zobrazené vyhodnotenie aktuálnej ale aj starších ankiet.

  inquiries.jpg
  Download

  Miesto kde sa dajú stiahnuť mp3, mixované sety, videá a pod.

  Links

  Odkazy na zaujímavé web stránky.

  Booking

  Profily a fotky djov z bookingu dnb.sk.

  Contact

  Mená a kontakty na ľudí, ktorý sa podieľajú na fungovaní www.dnb.sk - redaktorov, fotografov, adminov.

  On-air

  Stačí 1 klik a dozvieš sa, čo sa bude hrať v najbližšom webcaste Nočného Mixu, ktorý pripravuje Rádio_FM v spolupráci s dnb.sk

  Otec

  V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok alebo podnetov môžeš napísať otcovi prostredníctvom internej pošty po prihlásení na www.dnb.sk. Otec je virtuálna entita dohliadajúca na všetko čo sa na stránke deje. Okrem toho ťa bude informovať o všetkých novinkách, prípadných zmenách na webe a nových priateľoch. Je automaticky po prihlásení zaradený medzi tvojich priateľov, pre zjednodušenie komunikácie. V prípade potreby môžeš kontaktovať redakciu a administrátorov na e-maile info@dnb.sk. Na všetky správy sa budeme rovnako ako otec snažiť odpovedať v čo najkratšom čase ;-).

   

  dnb.sk nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Pri používaní našich služieb ste zodpovední za dodržiavanie všetkých právnych úprav a zákonov, ktoré sa vzťahujú na miesto vášho aktuálneho pobytu. Prístupom k službám dnb.sk vyjadrujete s týmito svoj súhlas. 

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist