Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Commix, Jubei a SP:MC konečne spolu na Slovensku. Značky Metalheadz a Exit hovoria za všetko.

  Zástupcovia dvoch prvotriednych drum&bass labelov s dlhou históriou zahrajú v piatok 14. októbra v Bratislave. Pod spoločnou taktovkou značiek SIGNAll_FM a Drumatique sa v KC Dunaj predstaví legenda Commix a nekompromisná dvojica Jubei & SP:MC so svojím projektom Zones. Pripravený je extra soundsystém aj špeciálne vizualizácie. 

  Idú si svoje, majú jedinečný štýl a vo svojej predstave o drum&basse majú úplne jasno. Nie len toto spája trojicu headlinerov, ktorí 14.10. rozvibrujú príjemné priestory bratislavského KC Dunaj. Commix, Jubei a SP:MC. Ľudia, ktorých prínos do sveta polámaných beatov je neodškriepiteľný. Predpredaj vstupeniek na www.predpredaj.sk.

   commix.jpg

  Pôvodne trojčlenný projekt Commix dnes reprezentuje George Levings. Album Call To Mind s legendárnymi skladbami ako Be True, How You Gonna Feel, alebo Japanese Electronics znamenal jednu z najzásadnejších nahrávok drum&bassu a v mnohom predbehol svoju dobu. Keď je však reč o nadčasovosti, treba spomenúť aj tracky ako Underwater Scene, či Bear Music, ktoré boli v čase svojho vzniku priam futuristické.

  Commix sa nikdy nechceli opakovať a vždy prichádzali s novými nápadmi. Projekt je po kratšej odmlke späť a v roku 2016 aj s novým materiálom pre značku Metalheadz. Na pláne je dokonca nový longplayer, o ktorom George hovorí ako o projekte, ktorý bude protipólom k dnešnému na tanečný parket orientovanému drum&bassu. Spolupracuje na ňom s rôznymi živými hudobníkmi a bude postavený na kvalitnom zvukovom dizajne. Prvé ochutnávky určite privezie aj na Slovensko.

  jubei.jpg 

  Jubei sa nikdy netajil tým, že zvuk labelu Metalheadz, ktorému šéfuje Goldie ho poriadne ovplyvnil aj v jeho tvorbe. Jeho hudba sa na nič nehrá. Drum&bass bez zbytočných príkras. S poriadnymi bicími aj basou. Väčšinou krásne temný a nekompromisne rolujúci. Po debutovom albume To Have And Have Not z roku 2013 vydal výbornú True Form EP a sústredil sa na množstvo práce v štúdiu. Ako sám hovorí - pokiaľ ide o novú hudbu, rok 2017 bude asi jeho zatiaľ najsilnejším. Radosť je o to väčšia, že tento materiál budeme počuť možno po prvýkrát aj v Bratislave. To však nie je všetko. Jubei vystúpi v kombe s jedným s najlepších drum&bass MC's vôbec. Jubei & SP:MC, to je projekt ZONES. Zohratá dvojica, poriadny flow a next level zvuk.

  spmc.jpg 

  V rámci noci sa predstaví aj domáca sila - dji Gabanna, Lixx, Svetlux a Clive. Špecialitou večera bude extra soundsystém nainštalovaný v klube pre túto príležitosť, rovnako ako svetelný park a live vizualizácie, o ktoré sa postará partia Noisvizion. Jasná voľba pre každého fanúšika nie len súčasných polámaných beatov.

   signallfm-2016-a2.jpg

  Predpredaj vstupeniek: www.predpredaj.sk
   
  Drum&bass prinášame na Slovensko aj vďaka podpore partnerov Nuspring.sk, Regal Burger a Jagermeister.    

  You must be loged in, to post a comment!


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist